Moja Oferta

Lekcje Indywidualne & Grupowe Webinary

 

COURES

Pomoc w zdaniu Egzaminów

Matura

Egzamin maturalny – jeżeli zdecydujesz się na język angielski jako język obcy, który należy zdać na egzaminie maturalnym będzie trzeba przejść przez następujące etapy:

 

 

CAE – Certificate in Advanced English

CAE – Certificate in Advanced English jest jednym z najpopularniejszych egzaminów organizowanych przez Uniwersytet w Cambridge. Zgodnie z ustanowioną przez Radę Europy tabelą porządkującą poziom językowy uniwersalną dla wszytkich języków, aby przystąpić do egzaminu CAE należy posiadać wiedzę językową na poziomie C1. Oznacza to, że osoba przystępująca do tego egzaminu powinna być w stanie porozumiewać się pewnie w języku angielskim i radzić sobie bez większych problemów w codziennych sytuacjach. Zdanie tego egzaminu gwarantuje umiejętność posługiwania się językiem angielskim zarówno w sferach prywatnych jak i w środowisku służbowym. Daje również możliwość studiowania na wyższych udczelniach i posługiwania się językiem akademickim.

FCE – First Certificate in English

FCE – First Certificate in English jest jednym z najpopularniejszych egzaminów organizowanych przez Uniwersytet w Cambridge . Zgodnie z ustanowioną przez Radę Europy tabelą porządkującą poziom językowy uniwersalną dla wszytkich języków, aby przystąpić do egzaminu FCE należy posiadać wiedzę językową na poziomie B2. Oznacza to, że osoba przystępująca do tego egzaminu powinna: być w stanie porozumieć się w codziennych sytuacjach